معرفی اپلیکیشن فاب

اپلیکیشن فاب با شعار فرصت آموزش برابر، یک نوآوری جدید در حوزه ی آموزش مطالب درسی و ارائه مهارت های زندگی فردی و شغلی است.
 

تمامی ویدیوهای آموزشی فاب توسط برترین اساتید کشور ضبط و تولید شده تا بالا بودن کیفیت آموزش تضمین شود و دانش‌آموزان با خیالی آسوده بتونن دروس خود را یاد بگیرن.

آشنایی با فاب آموزشی (ویژه تمام پایه‌های تحصیلی )

گروه آموزشی فاب با شعار فرصت آموزش برابر، یک وبسایت آموزشی برای ارائه تدریس به تمام مقاطع تحصیلی است. دانش‌آموزان از مقطع دبستان تا متوسطه دوم، با استفاده از اپلیکیشن فاب می‌تونن لذت یادگیری به سبک جدید رو تجربه کنن. 

دانش‌آموزان با نصب اپلیکیشن فاب، این امکان رو دارن که هزاران ساعت ویدیو آموزشی رو بدون هر گونه محدودیت مشاهده کنن.

کیفیت بالای فیلم‌های آموزشی، پرداخت هزینه کاملا به‌صرفه و استفاده از تدریس بهترین اساتید سطح کشور از جمله مزایا اپلیکیشن فاب آموزشی است.

آشنایی با فاب مهارتی (ویژه تمام گروه‌های سنی)

اپلیکیشن فاب مهارتی، یک دوره تخصصی برای آموزش و انتقال مهارت‌های گوناگون در حوزه‌های مختلف کاری و زندگی است. افراد با استفاده از اپلیکشین فاب مهارتی، می‌تونن با پرداخت کم‌ترین هزینه، بهترین سبک آموزش رو تجربه کنن.

یادگیری مهارت‌های مختلف به صورت تخصصی، فرصتی مناسب برای ورود به بازار کار و کسب درآمد در حوزه‌های مختلف است. افراد در هر گروه سنی که هستن می‌تونن با استفاده از ویدیوهای فاب مهارتی، تخصصی‌ترین مهارت‌های بازار کار رو یاد بگیرن.

تمامی ویدئوها و خدمات این سایت با نام تجاری «فاب» ثبت شده و از حق کپی رایت بهره‌مند می‌باشد. لطفا در صورت مشاهده محصولات این مجموعه در سایر سایت‌ها بدون رعایت حق کپی‌رایت، این تخلف را از طریق آدرس ایمیل faabeducation@gmail.com اطلاع‌رسانی کنید.

تمام ویدئوها و محصولات سایت فاب در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است. در نتیجه هر اقدامی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد، در سایت فاب ممنوع می‌باشد.